| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
Безтіньова світлодіодна лампа застосовується в салонних процедурах для підсвічування окремих частин тіла, незамінна у професійній діяльності косметологів, фахівців перманентного макіяжу, лешмейкерів та бровістів, майстрів нігтьової естетики. Використовується при виконанні ювелірних та радіомонтажних робіт, моделювання, рукоділля для організації праці людей зі слабким зором. Лампа має регулювання яскравості, пульт керування розташований на кабелі. Корпус настільної лампи виконаний із високоякісного глянсового пластику. Ніжка лампи має три поворотні механізми, що дозволяє направити світло в потрібну точку. Яскраве нейтральне світло, що дуже важливо для зосередженої роботи та здоров'я очей.
Струбцинне (затискне) кріплення до столу зафіксує лампу на будь-якій плоскій поверхні. Маневреність у поворотах світлового блоку дозволить робити якісні фото у різноманітних ракурсах.
Лампа складається із зручного пантографічного механізму та безтіньового підсвічування.
Характеристики:
- Потужність 7W
- Напруга 220-240W
- 3 режими білого світла
- Довжина коліна: 26см+26см
- Довжина світильника: 22см
- Живлення: через роз'єм USB, 5 В 2 А
- Довжина кабелю живлення: ~1 м
- Ціна: 853 ₴










